Akinator

Akinator dla Windows Phone

Dżin na Windows Phone

Akinator to sympatyczny dżin, którego zadaniem jest odgadnięcie osoby, o której myślisz. W tym celu zadaje on pytania, na które musisz udzielić odpowiedzi. Program jest darmowy i działa na telefonach z systemem Windows Phone.Zasady zabawy są... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dżin jest bardzo skuteczny
  • Gra ma walor edukacyjny

Wady

  • Do gry niezbędne jest połączenie z internetem
  • Zbyt wysoka cena

Dobry
7

Akinator to sympatyczny dżin, którego zadaniem jest odgadnięcie osoby, o której myślisz. W tym celu zadaje on pytania, na które musisz udzielić odpowiedzi. Program jest darmowy i działa na telefonach z systemem Windows Phone.

Zasady zabawy są proste. Twoim zadaniem jest pomyśleć o wybranej osobie i odpowiedzieć na pytania zadawane przez dżina. Akinator jest w stanie określić, o jakiej osobie, sławnej lub nie, właśnie myślisz. Czy to mężczyzna czy kobieta? Czy jest aktorką czy piosenkarką? Czy pochodzi z Ameryki czy z Europy? Okazuje się, że Akinator nie potrzebuje dużo czasu, by udzielić odpowiedzi, która jest w większości przypadków poprawna.

Darmowy Akinator działa w oparciu o bazę danych tworzoną podczas "rozmów" z graczami. Dlatego podczas zabawy niezbędne jest połączenie z Internetem. Akinator nie mówi po polsku, jednak poziom angielskiego potrzeby do zabawy nie jest wcale wysoki. Akinator udziela czasem błędnych odpowiedzi, przeważnie kiedy na większość jego pytań odpowiesz "Nie wiem".

Akinator to sympatyczny dżin, czytający w Twoich myślach. Jeśli chcesz nauczyć się od niego sztuki dedukcji i zadawania trafnych pytań, pobierz darmowy Akinator dla Windows Phone.

Najczęściej pobierane Quizy na windows-phone-7

Akinator

Download

Akinator

Opinie użytkowników o Akinator

Sponsorowany×